Hem » Kontakt » Kontakt

Kontakt

 

Distrikt





 
Distrikt Nord
Distriktsansvarig

Daniel Strand
08 562 262 37
daniel.strand@haki.se

HAKI AB - Göteborg
Depåansvarig

Rami Kurdali
031 18 08 60
rami.kurdali@haki.se

Distrikt Väst
Distriktsansvarig

Andreas Wendt
031 792 20 94
andreas.wendt@haki.se

Distrikt Syd
Distriktsansvarig

Stefan Nord
044 494 06
stefan.nord@haki.se
Distrikt Mellersta
Distriktsansvarig

Jonas Andersson
08 562 262 36
jonas.andersson@haki.se

HAKI AB - Stockholm
Depåansvarig

Ulrika Andersson
08 500 290 45
ulrika.andersson@haki.se

Distrikt Öst
Distriktsansvarig

Daniel Strand
08 562 262 37
daniel.strand@haki.se

Supervisor
Pierre Wallberg
044 494 92
pierre.wallberg@haki.se

Om HAKI

» Om HAKI
» HAKIs Värderingar
» HAKIs Kvalitet
» HAKIs Historia
» Varför HAKI?
» Känn igen Piraten

Ställningar

» HAKI Universal
» HAKI Ram
» HAKI Tripod
» Utbredd ställning
» Hängande ställning
» HAKI spirans historia

Väderskydd

» HAKITEC 750
» HAKI Trak
» HAKITEC 450
Hem  |  Produkter  |  Projekt  |  Aktuellt  |  Ladda ner  |  Kontakt  |  Service  |  Om HAKI  |  Mina sidor  |  Sitemap

HAKI i Sverige

HAKI AB

SE-289 72 Sibbhult

Sweden

SE556075506701

Tel +46 44 494 00

info@haki.se