Hem » Kontakt » Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Order försäljning/hyra
044 494 10
Tryck 1 - Order Sibbhult
Tryck 2 - Order Göteborg
Tryck 3 - Order Stockholm
Tryck 4 - Växel
order@haki.se

 

VD
Håkan Axelsson
044 494 00
info@haki.se

Vice President Nordic & CEE
Thomas Schüller
+47 482 22 591
thomas.schuller@haki.no

Teknik/Kvalitet
Marianne Johansson
044 494 12
marianne.johansson@haki.se

Teknisk support
Patrik Lennartsson
044 494 35
patrik.lennartsson@haki.se

Teknisk support
Christofer Stenhoff
044 494 11
christofer.stenhoff@haki.se

Teknisk support
Magdalena Evertsson
044 494 19
magdalena.evertsson@haki.se

Försäljningschef Sverige
Niklas Backman
0721 71 64 89
niklas.backman@haki.se

Key Account Manager Nordic and Baltics
Kjell Sundlin
08 562 262 34
kjell.sundlin@haki.se

Logistik/Inköp
Håkan Nilsson
044 494 15
hakan.nilsson@haki.se

Inköp
Kenth Svensson
044 494 05
kenth.svensson@haki.se

Produktion
Benny Johansson
044 494 07
benny.johansson@haki.se

CFO
Solbritt Svanberg
044 494 02
solbritt.svanberg@haki.se

 


 
 
 


 
 
 


 
 

Om HAKI

» Om HAKI
» HAKIs Värderingar
» HAKIs Kvalitet
» HAKIs Historia
» Varför HAKI?
» Känn igen Piraten

Ställningar

» HAKI Universal
» HAKI Ram
» HAKI Tripod
» Utbredd ställning
» Hängande ställning
» HAKI spirans historia

Väderskydd

» HAKITEC 750
» HAKI Trak
» HAKITEC 450
Hem  |  Produkter  |  Projekt  |  Aktuellt  |  Ladda ner  |  Kontakt  |  Service  |  Om HAKI  |  Mina sidor  |  Sitemap

HAKI i Sverige

HAKI AB

SE-289 72 Sibbhult

Sweden

SE556075506701

Tel +46 44 494 00

info@haki.se